+371 67788996

WURTH profesionāļu  izvēle

Karjera

SIA WURTH ir WÜRTH International AG meitas uzņēmums, kas jau 25. gadu Latvijā veiksmīgi strādā instrumentu, stiprinājumu materiālu, auto un celtniecības ķīmijas produktu tirgū.

Tā kā esam tirdzniecības nozares uzņēmums, vairums no mūsu 138 darbinieku lielās komandas strādā ar klientiem, tie ir konsultanti 28 WÜRTH veikalos un tirdzniecības pārstāvji visos Latvijas reģionos. 

Klienti izvēlas WÜRTH produktu kvalitātes, augsta līmeņa servisa un uzticamības dēļ. Pamata vērtība, ko piedāvājam saviem klientiem, ir ievērojams laika un resursu ietaupījums. Mūsu konsultanti ir tehniski zinoši un spēj piemeklēt risinājumu, kas atvieglo un padara efektīvāku darbu jebkurā ražotnē, darbnīcā, auto servisā vai celtniecības objektā. Tāpat nodrošinām preču piegādi tieši no ražotāja vai centrālās noliktavas, un 99% pasūtījumu piegādājam 24 stundu laikā.

Mūsu pārdevēju komanda ir aktīvi, tehniski domājoši, uz klientu vērsti profesionāļi un patiesi WÜRTH entuziasti. Ja šos vārdus vari teikt arī par sevi, priecāsimies Tevi redzēt mūsu saimē! Lūdzu, seko līdzi aktuālajām vakancēm un piesakies, sūtot CV uz e-pastu karjera@wurth.lv.

Šobrīd SIA WURTH aktuālās vakances:

KLIENTU KONSULTANTUS/-ES veikalos Jelgavā, Bauskā un Rīgā (Antenas ielā 3a un Ganību dambī 7-k3).

PRODUKTU SPECIĀLISTS/-E

TIRDZNIECĪBAS PĀRSTĀVIS/-E (SADARBĪBAI AR BŪVNIEKIEM)

 

Facebook
YouTube