Smērvielas, fiksējošās līmes, tīrīšanas līdzekļi - pārtikas rūpniecībai un farmācijai

Image

 

 

 

  

Pārtikas rūpniecībā un farmācijā ir nepieciešamas īpašas smērvielas, līmes un tīrīšanas līdzekļi, kas ir droši pat gadījumos, ja  nonāk saskarsmē ar produktu. Šajās nozarēs neder, parastās, ikdienā lietojamās smērvielas, līmes un tīrīšanas līdzekļi. Šiem produktiem arī jābūt reģistrētiem īpašā publiski pieejamā reģistrā. Tikai reģistrētus ķīmijas produktus ir atļauts izmantot pie pārtikas produktu un medikamentu izgatavošanas, pārstrādes un fasēšanas.

virtuve

Visplašāk atpazīstamais reģistrs ir NSF - starptautiski atzīta organizācija, kas veic pārtikas sektorā pielietojamo ķīmisko produktu reģistrāciju un uzraudzību. 

 

 

Kompānija Würth piedāvā NSF reģistrētas smērvielas, fiksējošās līmes un tīrīšanas līdzekļus, kas paredzēti dažādu mehānismu, mezglu eļļošanai, skrūvju un gultņu fiksēšanai, mehānismu, detaļu un mezglu attīrīšanai no vecajām smērvielām un netīrumiem. Visiem produktiem ir Datu drošības lapas latviešu valodā.agregatsagregats2

Würth ķīmijas produktu augsto kvalitāti un izcilās īpašības ir novērtējuši jau vairāki tūkstoši klientu Latvijā un miljoni lietotāju visā pasaulē.

 

Lai arī Jūs būtu pārliecināti par to, ka Jūsu lietotie ķīmijas produkti ir droši un atbilst MK saistošajiem noteikumiem  Würth piedāvā bez maksas veikt ķīmijas produktu auditu.

Lai pieteiktos savam ķīmijas produktu auditam zvaniet pa tālr. 67501175 vai rakstiet mums caur Kontakti-Sazināties.

 

Pasūtīšanai:

Artikula nr.

Nosaukums

08901096

Tīrīšanas līdzeklis pārtikas rūpniecības iekārtām MULTICLEAN,  400ml

0893107001

Smērviela pārtikas rūpniecības iekārtām LMS FLUID,   400ml

0893107002

Smērviela pārtikas rūpniecībai III,   400ml

0893107003

Smērviela pārtikas rūpniecībai IV,   400g

08931071

Pārtikai nekaitīga smēreļļa,  300ml

 

Ķīmijas katalogs.

  Vairāk