Montāžas līme

Image

 

NAGLAS UN SKRŪVES VAIRS NAV NEPIECIEŠAMAS!Würth Latvija produktu klāstā ir parādījusies jauna unikāla montāžas līme POWER TACK  artikula numurs 0893 225 105 uz polimēr bāzes iekšdarbiem un ārdarbiem ar ideālu saķeri gandrīz ar jebkuru materiālu jau pēc 10 sekundēm, bet pilnīgu saķeri veido pēc 24 stundām ar īpaši stipru fiksāciju.  

 

Ar POWER TACK līmi iespējams salīmēt savā starpā vai pielīmēt pie koka, metāla, stikla, betona PVC, piemēram, grīdas līstes, stūra leņķus, spoguļus, āķus, aizsargplāksnes, flīzes, stiklu utt. Līme darbojas ūdens vidē un tai piemīt lieliskas blīvēšanas īpašības.

pielīmēts āķis

pielimēts spogulis

 Savas unikālās īpašības ir pierādījusi daudzos praktiskajos testos.

Montāžas līme POWER TACK ir noturīga pret sālsūdeni, ultravioleto sarojumu (UV), līmei ir pretpelējuma piedeva, kas neļauj uz šuves veidoties pelējuma sēnītei.

Nav piemērots līmēt akvārijus, benzīna bākas, jo nav degvielas noturīga, kā arī taukainas plastmasas, PU (poliuretāns), PE (polietilēns)  vai ar PTF pārklājumu (teflonu).

 

Montāžas līmei POWER TACK ir laba temperatūru noturība -40ºC…+100ºC (maksimāli 1 h 150ºC).

Vislabāk POWER TACK līmi izstrādāt pie temperatūras +5º C…+40ºC.

 

POWER TACK līmi var pārkrāsot. Ūdens bāzes  krāsās var lietot negaidot, kad līme nožūs, bet ar pārējām populārām krāsām jānogaida, kad līme būs nožuvusi.

Žūstot POWER TACK līme nesaraujas.

 

POWER TACK līme ir draudzīga lietotājam, jo nav kaitīga, nesatur skābes, šķīdinātājus, izociātus un silikonu. POWER TACK līmei ir laba ķīmiskā izturība.

 

līmeMontāžas līme POWER TACK ir pildīta plastmasas kārtridžā, tilpums 290ml.

 

Pasūtījumiem, montāžas līmes POWER TACK artikula numurs 0893 225 105

  Vairāk