Akumulatoru lādētāji

Image

Accupower – gudra akumulatoru kopšana

Pareizi  - tātad saudzīgi un gudri -  uzlādējot akumulatoru  tā kalpošanas laiks būtiski palielinās. 

 

 

Accupower – gudra akumulatoru kopšana

 

Tuvojoties aukstajam gada laikam parasti saasinās nebūšanas ar auto akumulatoriem.  Lai vieglāk risinātu akumulatora uzlādēšanas  un kopšanas problēmas piedāvājam Jums akumulatora lādētājus no Wurth Accupower sērijas. Ar šiem lādētājiem iespējams uzlādēt visus svina-skābes akumulatorus, t. sk. želejas akumulatorus un AGM akumulatorus.

Pareizi  - tātad saudzīgi -  uzlādējot akumulatoru  tā kalpošanas laiks būtiski palielinās.

Uzlādes galvenie principi?

Parastie akumulatoru lādētāji laiku pa laikam ir jāpieregulē: jo palielinoties akumulatora spriegumam (V), krītas lādēšanas strāvas stiprums (A).  Tas nozīmē ka uzlādes sākumā akumulators tiek lādēts ar lielu strāvas stiprumu, kas bojā akumulatoru.

Accupower  ir pilnībā automatizēts lādētājs, kas uzlādi veic ar konstantu strāvas stiprumu. Lietojot Accupower ir izslēgta akumulatora pārlādēšana, kas var izraisīt elektrolīta līmeņa krišanos vai pat bīstama gāzu maisījuma veidošanos akumulatorā. Kāpēc? Gluži vienkārši: kad akumulators ir uzlādēts, Accupower pāriet gaidīšanas režīmā lieki nepatērējot enerģiju un nebojājot akumulatoru! Šādi iespējams atstāt lādētāju pieslēgtu akumulatoram uz neierobežotu laiku, piemēram 12 mēnešiem.

Zināms, ka akumulatora uzlādes līmenis pakāpeniski krītas pat vienkārši to glabājot bez noslogojuma. Atstājot Accupower pieslēgtu, tas pastāvīgi mēra akumulatora uzlādes līmeni. Kad spriegums nokrītas Accupower automātiski ieslēdzas un pilnībā uzlādē akumulatoru. Šis process imitē normālu akumulatora izlādēšanās un uzlādes ciklu, kāds tas ir automašīnā uzstādītam akumulatoram.

Ja akumulators ir dziļi izlādēts un ilgi nav lietots uz tā platēm var veidoties sēra nogulsnes. Šādā gadījumā akumulatora efektivitāte būtiski samazinās. Accupower sasniedzot 11.8V spriegumu automātiski padod īpašus impulsus, kas palīdz akumulatoram attīrīties no sēra nogulsnēm.

Ko spēj Accupower?

Protams, ka galvenā funkcija, ko nodrošina akumulatora lādētājs ir akumulatora uzlādēšana.  Taču papildus uzlādēšanas funkcijai  Accupower piemīt  virkne citu funkciju un īpašību:

 1. Akumulatora uzlādēšana
 2. Akumulatora testeris – iespēja noteikt akumulatora uzlādes līmeni ( testera gradācijas: dziļi izlādēts, izlādēts, zems uzlādes līmenis, vidējs uzlādes līmenis, pilnībā uzlādēts)
 3. Iebūvēts lukturītis – ērtai pieslēgšanai sliktā apgaismojumā.
 4. Boost režīms  - dziļi izlādēta akumulatora iekustināšana, lai tas sāk uzņemt strāvu. Šis režīms nav paredzēts automašīnas startēšanai , bet akumulatora uzlādēšanai  (nejaukt ar Booster )
 5. Lādētājam ir automātiska aizsardzība pret dzirksteļošanu un nepareizu pieslēgšanu. Nejauši saskārušās lādētāja klemmes, vai nepareizs pieslēgums akumulatoram neradīs nekādus bojājumus, vienīgi lādētājs uzrādīs kļūdu.
 6. Motociklu akumulatoru lādēšana (pieejama tikai  4A modelim)
 7. Strāvas padeves režīms – šis režīms nodrošina automašīnas elektrosistēmas apgādi ar strāvu gadījumos, kad akumulators noņemts vai arī tiek lietotas elektroierīces ar neiedarbinātu dzinēju, piemēram, ekspozīcijas zālēs (pieejams tikai  15/30A modelim).
 8. 12/24 V lādētājs automātiski nosaka kāds akumulators ir pieslēgts, izslēgts risks, ka nepareizu uzstādījumu dēļ 12V akumulatoru lādēsiet ar 24V spriegumu.
 9. Pilnīgi automatizēta darbība, kas atļauj atstāt uzlādēšanas procesu bez uzraudzības, šādi ļaujot jums ietaupīt laiku.
 10. Augsta energoefektivitāte – lietderīgi tiek izmantots 92-93% no patērētās enerģijas.
 11. Īpašs dizains ļauj izvēlēties vispiemērotāko vietu lādētāja uzstādīšanai: uz galda, pie sienas kā arī iespējams to uzkarināt uz automašīnas durvju stikla.
 12. Patentētas klemmes, kas neaizķersies aiz vadiem.

 

Sīkākai informācijai lūdzu sazināties ar mūsu  tehniskajiem  konsultantiem.

 

Tehniskā informācija 

  Vairāk