Preces telpu uzkopšanai

Image

Citu preču vidū kompānija Würth piedāvā arī preces, kas domātas telpu uzkopšanai grīdu, virsmu,
sanitāro telpu mazgāšanas līdzekļus un attaukotāju, kas paredzēts ar pārtikas pārstrādi saistītās darbībās.

Šie ir augstas kvalitātes produkti, kas paredzēti profesionālai lietošanai mazgājot ar rokām vai mazāšanai ar augspiediena iekārtām, vai putu tīrīšanas iekārtām, taču šos tīrīšanas līdzekļus atzinīgi novērtēs arī jebkurā mājsaimniecībā.

Šo produktu unikālās īpašības:

  • Regulāri lietojot mazgāšanas līdzekli , izveidojas viegli tīrāma aizsarg slānis ” EASY-TO-CLEAN’’ kas būtiski samazina virsmu atkārtotu nosmērēšanos un ātrāku netīrumu notīrīšanu. Nākamajās tīrīšanas reizēs tiek nomazgāts iepriekšējais aizsarg slānis un tiek uzklāts jauns. Virsmas ‘’neapaug” ar līdzekļa kārtu.
  • Izšķīdina daudzus netīrumus un tie kļūst viegli noņemami.
  • Uz nomazgātām virsmām nepaliek nogulsnes un švīkas.
  • Mazgāšanas līdzekļi ir ar patīkamu smaržu.
  • Visi mazgāšanas līdzekļi ir spēcīgi koncentrāti un ērti dozējami.


Strādājot ar šiem līdzekļiem darbs tiek izdarīts perfekti, īsākā laikā, ar nelielām izmaksām.
Virsmu tīrīšanas līdzeklis papildus piedod virsmām mirdzuma efektu. Kas atsvaidzina tīrāmās virsmas uzlabo vizuālo izskatu.
Sanitārais mazgāšanas līdzeklis ātri un iedarbīgi noņem kaļķa, ziepju, urīna nogulsnes un smaku, pēc virsmu notīrīšanas ūdens vienkārši savācās lāsītes un notek no notīrītās virsmas. Nav nepieciešams izmantot vairākus mazgāšanas līdzekļus, lai uzkoptu tualetes vai vannas istabas

Attaukotājs ļoti efektīvi notīra tauku, olbaltumvielu, eļļas un kvēpu traipus no ūdens noturīgām virsmām un grīdām. (tvaika nosūcēji, plītis, grili, mikroviļņu krāsnis, plastmasa, nerūsējošais tērauds, flīzes)

Keramisko un akmens virsmu mazgāšanas līdzeklis spēcīgs, īpašs tīrītājs smalkai keramikai, neslīdošām flīzēm, dabīgā un mākslīgā akmens flīzēm, kas izšķīdina pat taukainus, eļļainus un minerālu traipus, tie kļūst viegli noņemami.

Grīdu mazgāšanas līdzeklis ir efektīvs mazgāšanas līdzeklis ar kopjošām un pret slīdes īpašībām. Kas paredzēts dažādiem grīdas segumiem.

Šos produktus atzinīgi novērtē arī mūsu klienti kā ,piemēram, SIA L & T, kas nodarbojas ar profesionālo telpu uzkopšanu. SIA L & T darbinieki īpaši atzinīgi novērtējuši sanitāro telpu mazgāšanas līdzekli un grīdu mazgāšanas līdzekli. Pielietojot pareizo koncentrāciju šie līdzekļi atvieglo darbu pat īpaši problemātiskās vietās.

Sīkāka informācija par tīrīšanas līdzekļiem.

  Vairāk