Jauns Wurth digitālais testeris „ MINI”

Image

Vēlamies jūs iepazīstināt ar Wurth Mini digitālo testeri, kas būs Jums ērts palīgs vispārīgu mērījumu veikšanai.

Izstrādājot šo ierīci inženieri un dizaineri ir domājuši ne tikai par ierīces
funkcionalitāti, bet arī par lietotāja ērtībām.

 Testera korpuss izgatavots no izturīga gumijota materiāla. Testera pogu apdare ir hermētiski iestrādāta korpusā šādi to pasargājot no nejaušiem ūdens pilieniem, piemēram, strādājot zem klajas debess lietainā laikā. Testera taustiem paredzēts speciāls stiprinājums korpusa aizmugurē, kas nodrošina ne tikai ērtāku transportēšanu, bet arī veic taustus aizsargājošu funkciju. 

Ko tad spēj šis patiešām mazais un ērtais testeris?

Kā jau testerim pienākas ar to varam nomērīt gan līdzstrāvu, gan maiņstrāvu līdz 600V spriegumam. Būtiski, ka nav nepieciešams uzstādīt dažādas mērījumu amplitūdas. Tikai viens uzstādījums neatkarīgi no tā, vai mērīsiet 5V vai 380V. Vienīgi jāuzstāda vai mērīsiet līdzstrāvu (DC) vai maiņstrāvu (AC). Pateicoties šai īpašībai testeris netiek pakļauts pārslodzēm, kas varētu rasties kļūdaina uzstādījuma dēļ! Ar šo testeri varam mērīt arī pretestību (Ω), pārbaudīt ķēdes nepārtrauktību kā arī pārbaudīt diodes. Pārbaudot ķēdi iespējams ieslēgt un atslēgt skaņas signālu.

Bet tagad par īpašajām funkcijām šajā testerī.

Lietotāja ērtībai testerī iebūvēts LED (Light Emission Diode) lukturītis. Strādājot tumšās vietas, vai arī diennakts tumšajā laikā ir iespējams pārliecināties cik noderīga ir šāda opcija. Bet īpaši vēlos uzsvērt iespēju noteikt vai vads ir pieslēgts strāvai. Lai nodrošinātu šo iespēju testera augšpusē ir iebūvēts neliels detektors. Nepieciešams tikai šo detektoru pietuvināt vadam. Ja vads pieslēgts elektrībai – iemirdzēsies signāllampiņa uz testera. Šī funkcija darbojas par tad, kad testera slēdzis atrodas pozīcijā „OFF” (izslēgts).

Šo testeri viegli varēs ievietot kabatā pateicoties tā patiešām nelielajam izmēram, kas godam attaisno tā nosaukumu „ Mini”: 104x55x32.5mm. arī ierīces svars patīkami pārsteigs – tikai 145g. Iesakām arī Jums izmēģināt šī mazā, bet pārsteidzošā rīka priekšrocības! 

Tehniskā informācija par preci

  Vairāk