PRO drifta pilots: Edmunds Ērglis

 Komanda: EE MOTORSPORT 

 http://www.eemotorsport.lv/

 Iepriekšējo gadu sasniegumi: 2012. gada drifta čempions.

 Komandas un EE MOTORSPORT vadītājs: Ervīns Ērglis

 Mašīna:  Subaru Impreza

 Motros: V10 S85

                                                   Jauda: ~520+ Zs

                                                  Griezes moments: ~520+ Nm

2014. gada PRO drift sezona:

Edmundam pirmie posmi nebija tik veiksmīgi, piedzīvota saskriešanas ar pretinieku kā rezultātā zaudēts brauciens, nepareiza riepu izvēle un posmā tika piedzīvots zaudējums.

Igaunija Pērnavas „AUTORING 24” trasē Igaunijas un Latvijas čempionāta Edmunds atkal pierādīja, ka ir viens no Baltijas spēcīgākajiem drifta pilotiem, Igaunijas čempionāta posmā ierindojās 3. vietā. Savukārt Latvijas čempionāta ieskaitē 2. vieta!

 

 

 

 

 

2. augustā Rīga Biķernieku trasē norisinājās prestižākais drifta seriāls „DRIFT ALL STAR” posms. Šajā posmā piedalījās vairāk nekā 50 spēcīgākie drifta braucēji no 13 valstīm, kā piemēram, Anglijas, Īrijas, Ungārijas, Ukrainas, Norvēģijas, Lietuvas, Igaunijas, Latvijas. Šī posma ietvaros notika arī Latvijas čempionāta ieskaites posms.

EE Motorsport pilots Edmunds Ērglis pierādīja Eiropas spēcīgākajiem drifta braucējiem, ka ar viņu ir jārēķinās kā spēcīgu pretinieku. Sīvā cīņā Edmunds izcīnīja 3. vietu  „DRIFT ALL STARS” Rīgas posmā 3. vietu un Latvijas čempionāta ieskaitē tika izcīnīta 1. vieta, kas Edmundam ļāva pacelties Latvijas Pro drifta kopvērtējumā uz 3. vietu.

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

EE Motorsport komanda izsaka milzīgu PALDIES   par atbalstu, (par profesionālu tehnisko nodrošinājumu sacensībās)
Informēsim Jūs arī par panākumiem atlikušajos divos Latvijas čempionāta posmos!